Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Malwina napisał:
Ludzie to wina Krystiana ! Był Kierowca a teraz się zabił w więzieniu !
nie pier*** glupot, nikt sie nie powiesil,i nie K kierowal tylko ten mlodszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant napisał:
Młodzi chłopcy pili alkohol, a rano wsiedli do samochodu by udać się nad zalew. Jedynie kierowca miał zapięte pasy, dwaj pasażerowie wypadli z samochodu. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce nie zastali tam pozostałych uczestników wypadku. Chłopcy byli pijani. Młodszy miał ponad 0, 8 promila alkoholu jego straszy kompan, który kierował golfem miał w organizmie 1, 6 promila. Sprawcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Tylko 12 lat ????????????? DOŻYWOCIE
co z ciebie za- policjant _ piszesz ze ''starszy kompan kierowal'' _ a bylo inaczej wiec nie pier glupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten szacunek to niby dla kogo ma być? - dla młodocianych pijaczków czy dla tych piszący kretynek, które piją razem z chłopakami, a potem piszą tkliwe tekściki. Nie ma szacunku dla pijącego gówniarstwa, bo jak szanować kogoś, kto sam się nie szanuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomeek napisał:
radzilabym ci zamknac jadaczke i sie opanowac z tym slownictwem bo takim slownictwem mozesz operowac u siebie w domu a na forum ? opadnuj sie gówniaro nie masz pojecia jak to bylo kim oni byli jak sie zachowali czym to bylo spowodowane wiec sie nie udzielaj . i nie waz sie powiedziec zlego slowa na artura . troche szacunku !
a ten szacunek to niby dla kogo ma być? - dla młodocianych pijaczków czy dla tych piszący kretynek, które piją razem z chłopakami, a potem piszą tkliwe tekściki. Nie ma szacunku dla pijącego gówniarstwa, bo jak szanować kogoś, kto sam się nie szanuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tych dwóch kolesi uciekło z miejsca wypadku to skąd wiadomo ile mieli promili ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda... Przede wszystkim szkoda młodego chłopaka, który stracił życie. W takich sytuacjach nie można też zapominać o tych, którzy zostali - o rodzinie, przyjaciołach. Współczuję i życzę im, żeby jak najłagodniej przetrwali ten ciężki dla nich czas. Nie wyobrażam sobie tego, co muszą czuć rodzice i rodzeństwo - to dla nich wielki cios. Myślę też o tych, którzy przeżyli ten wypadek, oraz o ich rodzinach. To jest niewyobrażalne piętno i trudno będzie im żyć, zwłaszcza że to mała społeczność i wszyscy się znają. Ci, którzy nie udzielili pomocy (nie wiem jak było, sugeruję się wcześniejszymi komentarzami), z pewnością do końca życia sami siebie będą obwiniać. Już teraz pojawiają się komentarze, że to mordercy, że powinni zgnić w więzieniu itd. Niech każdy myśli, co tylko chce, ale wcale nie jest pewne, czy ci, którym z łatwością przychodzą takie ostre słowa, zachowaliby się zwyczajnie po ludzku i pomogli. Alkohol robi z człowieka idiotę i sprawia, że robimy to, czego na trzeźwo nigdy byśmy nie zrobili. Nikogo tu nie bronię, gdyby to był mój znajomy, wściekłość byłaby pewnie podwójna, ale w perspektywie przyszłości szkoda mi też tych dwóch młodych chłopaków, bo już do końca życia będą wytykani palcami, i oni, i ich rodziny. Mieli szczęście, że nie zginęli, ale kto wie, czy los, oszczędzając ich, nie zgotował im większego nieszczęścia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie juz spokoj chlopakowi,i jednoczesnie jego rodzinie i znajomym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######artykuly/pokaz/8998/lubelskie,tragiczne,statystyki,drogowe,79,osob,nie,zyje,962,zostalo,rannych/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suri napisał:
Szkoda...Przede wszystkim szkoda młodego chłopaka, który stracił życie. W takich sytuacjach nie można też zapominać o tych, którzy zostali - o rodzinie, przyjaciołach. Współczuję i życzę im, żeby jak najłagodniej przetrwali ten ciężki dla nich czas. Nie wyobrażam sobie tego, co muszą czuć rodzice i rodzeństwo - to dla nich wielki cios.Myślę też o tych, którzy przeżyli ten wypadek, oraz o ich rodzinach. To jest niewyobrażalne piętno i trudno będzie im żyć, zwłaszcza że to mała społeczność i wszyscy się znają. Ci, którzy nie udzielili pomocy (nie wiem jak było, sugeruję się wcześniejszymi komentarzami), z pewnością do końca życia sami siebie będą obwiniać. Już teraz pojawiają się komentarze, że to mordercy, że powinni zgnić w więzieniu itd. Niech każdy myśli, co tylko chce, ale wcale nie jest pewne, czy ci, którym z łatwością przychodzą takie ostre słowa, zachowaliby się zwyczajnie po ludzku i pomogli. Alkohol robi z człowieka idiotę i sprawia, że robimy to, czego na trzeźwo nigdy byśmy nie zrobili. Nikogo tu nie bronię, gdyby to był mój znajomy, wściekłość byłaby pewnie podwójna, ale w perspektywie przyszłości szkoda mi też tych dwóch młodych chłopaków, bo już do końca życia będą wytykani palcami, i oni, i ich rodziny. Mieli szczęście, że nie zginęli, ale kto wie, czy los, oszczędzając ich, nie zgotował im większego nieszczęścia...
suri zgadzam się z tobą całkowicie mądre słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######artykuly/pokaz/8998/lubelskie,tragiczne,statystyki,drogowe,79,osob,nie,zyje,962,zostalo,rannych/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek dla artura . przyjaznilam sie z nim bardzo dlugo i malo kto go znal tak jak ja . nie pozwole wygadywac na niego takich rzeczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyro sie nie powieści deb***u ! Jest w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyro sie nie powieści deb***u ! Jest w Puławach W zakładzie karnym tam jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam to forum od wczoraj i zauważyłam że najwiecej do powiedzenia mają Ci którzy wogóle ich nie znali ... Alkohol i brak wyobraźni doprowadziło ich do tego wypadku ale ludzie może bez nazwisk !!! Nie wiem nie wypowiadam się a nie pisze jakieś moralne kazania to teraz nic nie da ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby to co się stało, było przestrogą dla innych młodych ludzi. "Mógłbym mieć bardzo wiele , mógłbym znależć się na szczycie Mógłbym zabić kogoś ku*** , tym spier***ić sobie życie Więc pamiętaj te słowa sam wybierasz w wielu drogach Wybieraj ziomek tak by nie powinęła się noga (taa)" http://popej92.wrzuta.pl/ audio/3Sqh1b57Nsj/n.t.squad_-_moge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyro sie nie powieści deb***u ! Jest w Puławach W zakładzie karnym tam jest Nie wiem gdzie on jest,ale nawet jeśli w ZK to długo nie posiedzi,tatuś go wyciągnie-temu drugiemu nie będzie miał kto pomóc.(kilkanaście dni temu pochował ojca i imprez mu się chciało?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami powiedzcie co można robić w takiej Krężnicy czy Chodlu innego niż się naj*bać i poszaleć autem wzbudzając zachwyt miejscowych maniurek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sami powiedzcie co można robić w takiej Krężnicy czy Chodlu innego niż się naj*bać i poszaleć autem wzbudzając zachwyt miejscowych maniurek?
Z takim poziomem intelektualnym jaki zaprezentowali piszący na tym forum ziomale z Chodla - tylko to pozostaje! Bo coś, co wymaga myślenia - jest zdecydowanie poza ich zasięgiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina napisał:
Wyro sie nie powieści deb***u ! Jest w Puławach
No To Wielka Szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...